Aerosoliannostelijaon laite, joka voi parantaa asuin- ja työtilojen ilmanlaatua, puhdistaa ilman automaattisesti ja lisätä tuoksua. Se voi poistaa ilmasta erilaisia hajuja sekä steriloida ja ylläpitää jatkuvasti sisäilman tuoksua, joka on vaaratonta ihmiskeholle. Mausteet uutetaan luonnonkasveista. Luonnollisilla tuoksuilla on virkistävä ja raikastava vaikutus. Sitä käytetään aerosolipullojen täyttöjen suihkuttamiseen lisäämään miellyttävää tuoksua wc:ssä, hotellissa, toimistossa, kokoushuoneessa, kylpyhuoneessa jne.
| Tuotenumero: | ADS01 |
| Tuotteen koko: | 212 x 90 x 90 mm |
| Väri: | Valkoinen |
| Materiaali: | PP |
| Tuotteen paino: | 185 g |
| Intervalliaika: | 5/15/30 minuuttia (säädettävä) |
| Virtalähde: | 2 x AA-paristoa (eivät sisälly toimitukseen) |
| Annostus: | 0,1 ml |
| Asennus: | Seinälle kiinnitettävä, Pöytämalli |
| Yhteensopiva aerosolikapasiteetti: | 300 ml |
| Yhteensopiva aerosolipullon koko (K x Halkaisija): | Noin 14 x 6,5 cm |
| Sovellus: | kotikylpyhuone, julkinen wc, hotelli, ravintola ja paljon muuta |
| Paketti sisältää:: | 1 x AutomaattinenAerosoliannostelija(paristo ja aerosoli eivät sisälly) |
| Todistus: | CE, ROHS, FCC |
| Pakkaus: | 24 kpl/pakkaus, turvallinen pakkaus |
| Kartonkikoko: | 50 x 38 x 22 cm |
| Luode/Luoteis: | 4,39/4,98 kg |
YritysSaippua-annostelijoiden laadunvalvontaprosessi
1. Raaka-aineiden ja varaosien tarkastus, 100 % läpäisy
2. Valmistusprosessin tarkastus, 100 % läpäisy
3. Valmiiden tuotteiden testaus, kuten virtalähde, lämpötilan kalibrointi ja mittaus, pumpun toiminta jne., 100 % läpäisyaste
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd on kokenut valmistaja Shenzhenissä, Kiinassa. Meillä on edistyneet tuotantokoneet, kokenut tuotekehitystiimi ja yli 3000 neliömetrin kokoinen tehdas. Valmistamme pääasiassa erilaisia käsidesiannostelijoita.
Saippua-annostelijoillamme on erilaisia käyttötarkoituksia, kuten hotelli, koti, toimisto, koulu, ostoskeskus jne., lämpötilan mittauksella tai ilman, ja ne voidaan sijoittaa pöydälle, seinälle tai jalustalle, ja niillä on useita patentteja ja sertifikaatteja, kuten CE, RoHs, FCC.
Tarjoamme paitsi tuotteita, myös oikoteitä, täydellisiä ja yksilöllisiä malleja asiakkaiden vaatimusten mukaisesti. Meillä on ammattitaitoinen laadunvalvontatiimi ja varmistamme, että kaikki tuotteet tarkastetaan AQL-kriteerien mukaisesti ennen lähetystä.
Perustamisestaan lähtien tehtaamme on kehittänyt maailmanluokan tuotteita noudattaen periaatetta
laatu ensin. Tuotteemme ovat saavuttaneet erinomaisen maineen alalla ja arvokkaan luottamuksen sekä uusien että vanhojen asiakkaiden keskuudessa.