| Koko | 126,2 * 182,2 * 271,5 mm |
| Materiaali | PP-muovi |
| Väri | Valkoinen |
| Kapasiteetti | 1000 ml |
| Virtalähde | AA/18650-akut ja USB-sähkölaturit |
| Sisällytä | annostelija x1 |
| USB-kaapeli x1 | |
| Käyttöohje x1 | |
| Tukeva solki x1 | |
| Seinäkiinnitysruuvit x2 | |
| Tippa-alusta x1 | |
| Suppilo x1 | |
| Takakannen lokero x1 | |
| Kartonkimäärä | 12 kpl/laatikko |
| Pääpakkauksen koko | 57 × 44,5 × 33,5 CM |
| Paino | 12,2 kg/laatikko |
| Huomautuksia | paristot ja USB-sovitin eivät sisälly pakkaukseen |


Ominaisuudet:
Automaattinen anturikäyttöinen: kosketusvapaa käsidesinfiointisaippua-annostelija on suunniteltu käsien desinfiointiaineelle, geelille tai alkoholille, ja se annostelee suihkeen automaattisesti, mikä mahdollistaa nopean ja helpon käsien desinfioinnin ja estää ristikontaminaation.
Useita sijoittelumahdollisuuksia: se voidaan sijoittaa pöydälle tai asentaa seinälle tai jalustalle, mikä on kätevää käyttää eri paikoissa.
Paristokäyttöinen ja ladattava: Tämä alkoholipitoinen saippua-annostelija saa virtansa neljästä AA-paristosta tai kahdesta 18650-paristosta, ja sitä voidaan käyttää myös C-tyypin kaapelilla. (Ei sisällä lataussovitinta ja paristoja)
Kätevä ja hygieeninen: käynnistä annostelija asettamalla kätesi anturin alle, voit tehokkaasti välttää ristitartunnan. Sopii julkisille paikoille, kuten toimistoihin, hotelleihin, sairaaloihin, lääketieteellisiin laitoksiin, kouluihin jne.
Perustamisestaan lähtien tehtaamme on kehittänyt maailmanluokan tuotteita noudattaen periaatetta
laatu ensin. Tuotteemme ovat saavuttaneet erinomaisen maineen alalla ja arvokkaan luottamuksen sekä uusien että vanhojen asiakkaiden keskuudessa.