Video
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | DAZ-BOX |
| Tuotteen koko: | 410x200x120 mm |
| Väri: | Hopea |
| Kapasiteetti: | 2500 ml |
| Materiaali: | Jauhemaalattu metalli |
| Annosteluaika: | 0,2–0,5 sekuntia |
| Annosteluetäisyys | 1,5–3 tuumaa |
| Asennus: | Pöytä-/Seinälle kiinnitettävä/Lattiajalusta |
| Pumpun tyyppi: | Pudotus/Suihke/Vaahto valinnainen |
| Sähkönsyöttö 1: | DC-sähkö |
| Sähkönsyöttö 2: | 4 * C-kokoista paristoa |
| Pitkä akunkesto: | >30 000 sykliä |
| Todistus | CE, RoHS, FCC |
| Pakkaus: | 1 kpl/ruskea laatikko; 2 kpl/laatikko |
| Kartonkikoko: | 45,5 x 25 x 18,5 cm |
| Luode/Luoteis: | 2,80/3,15 kg |
| Pakkauslista | |
| annostelija | 1 |
| USB-kaapeli | 1 |
| Manuaalinen | 1 |
| Tukeva solki | 1 |
| Seinäkiinnitysruuvit | 2 |

Usein kysytyt kysymykset
K: Voimmeko tilata vain näytteitä testausta varten ennen tilauksen tekemistä?
V: Toki, näytejärjestys on meille hyväksyttävä.
K: Minkä maksutavan hyväksytte?
A: Vakioehdot: T/T etukäteen. Suuret määrät: L/C näkyvissä.
Pieni määrä, kuten näytemaksut: Paypal ja Western Union.
K: Miten yleensä lähetätte tavarat? Ja kuinka kauan toimitus kestää?
A: Näyte- ja pientilaukset pikalähetyksenä, yleensä 3–5 päivää. Suuret tilaukset, jos tarvitset niitä kiireellisesti, voimme lähettää tavarat lentoteitse. Jos haluat säästää rahtia, voimme lähettää ne meritse, noin 30–50 päivää määränpäästäsi riippuen.
K: Voinko tehdä logomme tuotteeseen ja pakkaukseen? Miten minun pitäisi tehdä?
V: Toimita korkearesoluutioiset LOGO-tiedostot ja vaatimukset, teemme piirustukset vahvistettavaksi. Saatuaan vahvistuksesi teemme 2-3 näytettä vahvistettavaksi uudelleen.
Perustamisestaan lähtien tehtaamme on kehittänyt maailmanluokan tuotteita noudattaen periaatetta
laatu ensin. Tuotteemme ovat saavuttaneet erinomaisen maineen alalla ja arvokkaan luottamuksen sekä uusien että vanhojen asiakkaiden keskuudessa.