Suuri kapasiteetti: Tässä automaattisessa käsien desinfiointiaineannostelijassa on suuri 1000 ml:n kapasiteetti, joka sopii erilaisten desinfiointiaineiden ja käsien desinfiointiaineiden käyttöön sekä päivittäiseen että ammattikäyttöön. Täydellinen kotiin, hotelleihin, sairaaloihin tai muihin julkisiin paikkoihin.
Kätevä ja hygieeninen: käynnistä saippua-annostelija asettamalla kätesi anturin alle, voit tehokkaasti välttää ristitartunnan koskematta saippua-annostelijaan. Sopii julkisille paikoille, kuten toimistoihin, hotelleihin, sairaaloihin, lääketieteellisiin laitoksiin, kouluihin jne.

| Tuotenumero: | F1307 lattiajalustalla |
| Saippua-annostelijan koko: | 120x120x260 mm |
| Saippua-annostelijan väri: | Valkoinen |
| Saippua-annostelijan kapasiteetti: | 1000 ml |
| Saippua-annostelijan materiaali: | 100 % neitsyt ABS-muovia |
| Saippua-annostelijapullo: | Täytettävä |
| Saippua-annostelijan paino: | 0,90 kg |
| Voima: | 4*C-kokoista akkua tai 110V/220V adapteria |
| Lattiateline: | Tarjottimen materiaali: Jauhemaalattu metalli Putken materiaali: Alumiini pulverimaalauksella Jalustan materiaali: Jauhemaalattu teräs |
| Pumpun tyyppi: | Valinnainen (ruiskutus-/tippaus-/vaahtopumppu) |
| Käyttöannos: | 1-nestepumppu: 1 ml kerrallaan |
| 2 vaahtopumppua: 0,8 ml kerrallaan | |
| 3 suihkepumppua: 0,8 ml per kerta | |
| Todistus: | CE, ROHS, FCC |
| Pakkaus: | 1 sarja/laatikko |
| Kartonkikoko: | 36 x 34 x 20 cm |
| Luode/Luoteis: | 5,6/6,2 kg |
Perustamisestaan lähtien tehtaamme on kehittänyt maailmanluokan tuotteita noudattaen periaatetta
laatu ensin. Tuotteemme ovat saavuttaneet erinomaisen maineen alalla ja arvokkaan luottamuksen sekä uusien että vanhojen asiakkaiden keskuudessa.