Automaattinen anturikäyttöinen: kosketusvapaa käsien desinfiointilaite on suunniteltu sumuttamaan käsien desinfiointiainetta tai alkoholia ja annostelemaan suihketta automaattisesti, mikä mahdollistaa nopean ja helpon käsien desinfioinnin ja optimaalisen käsihygienian.
Kätevä ja hygieeninen: käynnistä saippua-annostelija asettamalla kätesi anturin alle, voit tehokkaasti välttää ristitartunnan koskematta saippua-annostelijaan. Sopii julkisille paikoille, kuten toimistoihin, hotelleihin, sairaaloihin, lääketieteellisiin laitoksiin, kouluihin jne.
| Tuotenumero: | DAZ-BOX lattiatelineellä |
| Tuotteen koko: | 410x200x120 mm |
| Väri: | Hopea |
| Kapasiteetti: | 2500 ml |
| Materiaali: | Jauhemaalattu metalli |
| Annosteluaika: | 0,2–0,5 sekuntia |
| Annosteluetäisyys | 1,5–3 tuumaa |
| Lattiateline: | Tarjottimen materiaali: Jauhemaalattu metalli Putken materiaali: Alumiini pulverimaalauksella Jalustan materiaali: Jauhemaalattu teräs |
| Pumpun tyyppi: | Pudotus/Suihke/Vaahto valinnainen |
| Sähkönsyöttö 1: | DC-sähkö |
| Sähkönsyöttö 2: | 4 * C-kokoista paristoa |
| Pitkä akunkesto: | >30 000 sykliä |
| Todistus | CE, RoHS, FCC |
| Pakkaus: | 1 sarja/laatikko |
| Kartonkikoko: | 47 x 36,5 x 39,5 cm |
| Luode/Luoteis: | 9,5/10,35 kg |




Perustamisestaan lähtien tehtaamme on kehittänyt maailmanluokan tuotteita noudattaen periaatetta
laatu ensin. Tuotteemme ovat saavuttaneet erinomaisen maineen alalla ja arvokkaan luottamuksen sekä uusien että vanhojen asiakkaiden keskuudessa.