Automaattinen anturikäyttöinen: kosketusvapaa käsien desinfiointilaite on suunniteltu sumuttamaan käsien desinfiointiainetta tai alkoholia ja annostelemaan suihketta automaattisesti, mikä mahdollistaa nopean ja helpon käsien desinfioinnin ja optimaalisen käsihygienian.
Kätevä ja hygieeninen: käynnistä saippua-annostelija asettamalla kätesi anturin alle, voit tehokkaasti välttää ristitartunnan koskematta saippua-annostelijaan. Sopii julkisille paikoille, kuten toimistoihin, hotelleihin, sairaaloihin, lääketieteellisiin laitoksiin, kouluihin jne.


| Tuotenumero: | F18 |
| Jännite: | 5 V 2 A |
| Kapasiteetti: | 350 ml |
| Etäisyyden mittaus: | 2–10 cm |
| Äänenvoimakkuus: | 1–4 tasoa säädettävissä |
| Annostus: | 0,1–2 ml säädettävä |
| Asennus: | Seinälle kiinnitettävä, pöytämalli, kolmijalka |
| Pumpun tyyppi: | Valinnainen (ruiskutus-/tippaus-/vaahtopumppu) |
| Mittausalue: | 0 ℃ - 42 ℃ (0 ℉ - 107,6 ℉) |
| Käyttölämpötila: | 10–40 ℃ (50–104 ℉) |
| Hälytyslämpötila: | Säädettävä (37,3–39 ℃) |
| Voima: | AA-paristo, 18650-akku, C-tyypin sähköakku |
| Todistus: | CE, ROHS, FCC |
| Lähetys 18 kielellä: | |
| Kiina, englanti, espanja, japani, portugali, korea, saksa, ranska, venäjä, italia, arabia, tukki, thaimaa, kambodža, indonesia, bengali, hindi, vietnam | |
| F18-paketti: | 1 kpl/värilaatikko; 12 kpl/laatikko |
| Yksi värillinen pakkaus sisältää: 1 x annostelijan, 1 x tippa-alustan, 1 x käyttöohjeen, 1 x USB-kaapelin, 2 x seinäruuvia. | |
| 14 x 14 x 30 cm | |
| 57 × 44,5 × 30,5 cm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Kolmijalkapaketti: | 1 kpl/ruskea laatikko; 20 kpl/laatikko |
| 71 x 38 x 32 cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Perustamisestaan lähtien tehtaamme on kehittänyt maailmanluokan tuotteita noudattaen periaatetta
laatu ensin. Tuotteemme ovat saavuttaneet erinomaisen maineen alalla ja arvokkaan luottamuksen sekä uusien että vanhojen asiakkaiden keskuudessa.