Siweiyi automaattinen tuoksuannostelija on vakiokokoinen, paristokäyttöinen annostelija, joka annostelee aerosolisuihkeita automaattisesti ohjelmoiduin väliajoin. Se toimii tehokkaimmin, kun se on asennettu seinälle vähintään kahden metrin korkeudelle lattiasta.
| Tuotenumero: | ADS05 |
| Tuotteen koko: | 212 x 90 x 90 mm |
| Väri: | Valkoinen |
| Materiaali: | PP |
| Tuotteen paino: | 185 g |
| Intervalliaika: | 5 / 15 / 30 minuuttia (säädettävä) |
| Virtalähde: | 2 x AA-paristoa (eivät sisälly toimitukseen) |
| Annostus: | 0,1 ml |
| Asennus: | Seinälle kiinnitettävä, Pöytämalli |
| Yhteensopiva aerosolikapasiteetti: | 300 ml |
| Yhteensopiva aerosolipullon koko (K x Halkaisija): | Noin 14 x 6,5 cm |
| Sovellus: | kotikylpyhuone, julkinen wc, hotelli, ravintola ja paljon muuta |
| Paketti sisältää:: | 1 x automaattinen aerosolipullo (paristo ja aerosoli eivät sisälly pakkaukseen) |
| Todistus: | CE, ROHS |
| Pakkaus: | 24 kpl/laatikko |
| Kartonkikoko: | 50 x 38 x 22 cm |
| Luode/Luoteis: | 4,39/4,98 kg |
Perustamisestaan lähtien tehtaamme on kehittänyt maailmanluokan tuotteita noudattaen periaatetta
laatu ensin. Tuotteemme ovat saavuttaneet erinomaisen maineen alalla ja arvokkaan luottamuksen sekä uusien että vanhojen asiakkaiden keskuudessa.