Video
Ominaisuudet:
Automaattinen anturikäyttöinen: kosketusvapaa käsidesi-saippua-annostelija on suunniteltu sumuttamaan käsidesiä tai alkoholia ja annostelemaan suihketta automaattisesti, mikä mahdollistaa nopean ja helpon käsien desinfioinnin ja estää ristikontaminaation saavuttaen optimaalisen käsihygienian.
Seinälle kiinnitettävä tyyli: seinälle kiinnitettävä käsidesiannostelija toimii hyvin pitäen työtasot siisteinä.
Paristokäyttöinen ja ladattava: tämä alkoholisaippua-annostelija toimii paristoilla, ja sitä voidaan käyttää myös sovittimella. (Ei varustettu lataussovittimella ja paristoilla)
Kätevä ja hygieeninen: käynnistä saippua-annostelija asettamalla kätesi anturin alle, voit tehokkaasti välttää ristitartunnan koskematta saippua-annostelijaan. Sopii julkisille paikoille, kuten toimistoihin, hotelleihin, sairaaloihin, lääketieteellisiin laitoksiin, kouluihin jne. Se mittaa käsien ja otsan lämpötilan samanaikaisesti.









| Teknologiset parametrit | |
| Akku | 4 x AA-paristoa, 2 x 18650-akkua tai USB |
| Materiaalit | huippulaatuinen ABS+HDPE, ei kierrätetty |
| Väri | valkoinen, muita värejä voidaan muokata |
| Ulottuvuus | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Kapasiteetti | 1200 ml |
| Tarkkuus | ±0,2 °C |
| Ympäristön lämpötila | 10–40 °C (paras lämpötila on 15–35 °C) |
| Mittausalue | 0–50 °C |
| Hälytyksen tyyppi | vilkkuva + piippaava “DIDIDI” |
| Suutintyypit | Valinnainen (ruiskutus-/tippaus-/vaahtopumppu) |
| Sijoittelu | Seinälle kiinnitettävä, pöytämalli, kolmijalka |
Paketti sisältää:
Annostelija x1
USB-kaapeli x1
Käyttöohje x1
Tukeva solki x1
Seinäkiinnitysruuvit x2
Tippa-alusta x1
Suppilo x1
Takakannen lokero x1
Laatikkomäärä: 9 kpl/laatikko
Pääpakkauksen koko: 49x49x36 CM
Paino: 11,6 kg/laatikko
Huomautuksia: Paristot ja USB-sovitin eivät sisälly pakkaukseen
Perustamisestaan lähtien tehtaamme on kehittänyt maailmanluokan tuotteita noudattaen periaatetta
laatu ensin. Tuotteemme ovat saavuttaneet erinomaisen maineen alalla ja arvokkaan luottamuksen sekä uusien että vanhojen asiakkaiden keskuudessa.