Video
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | K9 Pro Plus |
| Tuotteen koko: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Jännite: | 5 V 2 A |
| Kapasiteetti: | 1200 ml |
| Etäisyyden mittaus: | 2–10 cm |
| Äänenvoimakkuus: | 1–4 tasoa säädettävissä |
| Annostus: | 0,1–2 ml säädettävä |
| Asennus: | Seinälle kiinnitettävä, pöytämalli, kolmijalka |
| Pumpun tyyppi: | Valinnainen (ruiskutus-/tippaus-/vaahtopumppu) |
| Mittausalue: | 30 ℃–39 ℃ (86 ℉–102,2 ℉) |
| Hälytyslämpötila: | Säädettävä |
| Todistus: | CE, ROHS, FCC |
| Lähetys 18 kielellä: | |
| Kiina, englanti, espanja, japani, portugali, korea, saksa, ranska, venäjä, italia, arabia, tukki, thaimaa, kambodža, indonesia, bengali, hindi, vietnam | |
| Pakkaus: | 1 kpl/värilaatikko; 9 kpl/laatikko |
| Värilaatikko sisältää: | Annostelija x1USB-kaapeli x1Käyttöohje x1Tukisolki x1 Seinäkiinnitysruuvit x2 Tippa-alusta x1 Suppilo x1 Takakannen lokero x1 Laatikkomäärä: 9 kpl/laatikko Pääpakkauksen koko: 49x49x36 CM Paino: 11,6 kg/laatikko Huomautuksia: Paristot ja USB-sovitin eivät sisälly pakkaukseen |
| Värilaatikon koko: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Kartonkikoko: | 49 x 495 x 36 cm |
| Luode/Luoteis: | 9,45/11,60 kg |
Ominaisuudet:
1. Voidaan sijoittaa pöydälle, seinälle tai jalustalle
2. Tukee 18 kieltä
3. Virtalähteet: USB, 4 kpl AA- tai 2 kpl 18650-paristoja
4. Itsenäinen patentti, CE, ROHS, FCC-hyväksytty
5. Monisuuttimet: suihkuta, pudota, vaahtoa
7. OEM ja ODM saatavilla


Asiakaspalvelu:
1. Tuotteitamme tai hintaamme koskevaan kyselyysi vastataan 24 tunnin kuluessa.
2. Pidä asiakkaitamme ajan tasalla tuotantoprosessista ja auta tarvittaessa laaduntarkastuksen järjestämisessä.
3. Yhden vuoden takuu ja vastuullinen huoltopalvelu.
4. Ammattimainen myynti- ja insinööritiimi hyvän ostokokemuksen varmistamiseksi.
Laadunvarmistus:
1. Jokainen tuotantoprosessi tarkastetaan laadunvarmistustiimimme toimesta
2. Laadun varmistaa ammattitaitoinen insinööri
3.CE-, FCC- ja ROHS-sertifikaatit hyväksytty ja niillä on omat patentit
4. Yhden vuoden takuu
Perustamisestaan lähtien tehtaamme on kehittänyt maailmanluokan tuotteita noudattaen periaatetta
laatu ensin. Tuotteemme ovat saavuttaneet erinomaisen maineen alalla ja arvokkaan luottamuksen sekä uusien että vanhojen asiakkaiden keskuudessa.