Video
Ominaisuudet:
Pitkän matkan lämpötilan mittaus: K9 Pro F -nestesaippualämpömittarin saippua-annostelijan korkealaatuisen anturin ansiosta se voi seurata lämpötilaa jopa 3 metrin etäisyydeltä, joten se sopii erittäin hyvin käytettäväksi julkisilla paikoilla, kuten kouluissa, hotelleissa, sairaaloissa, ostoskeskuksissa jne.
Seinälle kiinnitettävä tyyli: seinälle kiinnitettävä automaattinen desinfiointiaineannostelija toimii hyvin pitäen työtasot siisteinä ja puhtaina.
Paristokäyttöinen ja ladattava: tämä alkoholipitoinen saippua-annostelija toimii AA- tai 18650-paristoilla, ja sitä voidaan käyttää myös sovittimella. (Ei varustettu lataussovittimella ja paristoilla).
Kätevä ja hygieeninen: käynnistä automaattinen saippua-annostelija asettamalla kätesi anturin alle. Voit tehokkaasti välttää ristitartunnan koskematta saippua-annostelijaan. Sopii julkisille paikoille, kuten toimistoihin, hotelleihin, sairaaloihin, lääketieteellisiin laitoksiin, kouluihin jne. Se mittaa käsien ja otsan lämpötilan samanaikaisesti.


| Tuotenumero: | K9 Pro F |
| Tuotteen koko: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Jännite: | 5 V 2 A |
| Kapasiteetti: | 1200 ml |
| Etäisyyden mittaus: | 3m |
| Äänenvoimakkuus: | 1–4 tasoa säädettävissä |
| Annostus: | 0,1–2 ml säädettävä |
| Asennus: | Seinälle kiinnitettävä, pöytämalli, kolmijalka |
| Pumpun tyyppi: | Valinnainen (ruiskutus-/tippaus-/vaahtopumppu) |
| Mittausalue: | 30 ℃–39 ℃ (86 ℉–102,2 ℉) |
| Hälytyslämpötila: | Säädettävä |
| Todistus: | CE, ROHS, FCC |
| Lähetys 18 kielellä: | |
| Kiina, englanti, espanja, japani, portugali, korea, saksa, ranska, venäjä, italia, arabia, tukki, thaimaa, kambodža, indonesia, bengali, hindi, vietnam | |
| Pakkaus: | 1 kpl/värilaatikko; 9 kpl/laatikko |
| Värilaatikko sisältää: | Annostelija x1USB-kaapeli x1Käyttöohje x1Tukisolki x1Seinäkiinnitysruuvit x2Tippukaukalo x1Suppilo x1Takakannen tarjotin x1Laatikkomäärä: 9 kpl/laatikkoPääpakkauksen koko: 49x495x35 CMPaino: 11,6 kg/laatikko Huomautuksia: Paristot ja USB-sovitin eivät sisälly pakkaukseen |
| Värilaatikon koko: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Kartonkikoko: | 49 x 495 x 35 cm |
| Luode/Luoteis: | 9,45/11,60 kg |
| Tuotenumero: | K9 Pro F |
| Tuotteen koko: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Jännite: | 5 V 2 A |
| Kapasiteetti: | 1200 ml |
| Etäisyyden mittaus: | 3m |
| Äänenvoimakkuus: | 1–4 tasoa säädettävissä |
| Annostus: | 0,1–2 ml säädettävä |
| Asennus: | Seinälle kiinnitettävä, pöytämalli, kolmijalka |
| Pumpun tyyppi: | Valinnainen (ruiskutus-/tippaus-/vaahtopumppu) |
| Mittausalue: | 30 ℃–39 ℃ (86 ℉–102,2 ℉) |
| Hälytyslämpötila: | Säädettävä |
| Todistus: | CE, ROHS, FCC |
| Lähetys 18 kielellä: | |
| Kiina, englanti, espanja, japani, portugali, korea, saksa, ranska, venäjä, italia, arabia, tukki, thaimaa, kambodža, indonesia, bengali, hindi, vietnam | |
| Pakkaus: | 1 kpl/värilaatikko; 9 kpl/laatikko |
| Värilaatikko sisältää: | Annostelija x1USB-kaapeli x1Käyttöohje x1Tukisolki x1Seinäkiinnitysruuvit x2Tippukaukalo x1Suppilo x1Takakannen tarjotin x1Laatikkomäärä: 9 kpl/laatikkoPääpakkauksen koko: 49x495x35 CMPaino: 11,6 kg/laatikko Huomautuksia: Paristot ja USB-sovitin eivät sisälly pakkaukseen |
| Värilaatikon koko: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Kartonkikoko: | 49 x 495 x 35 cm |
| Luode/Luoteis: | 9,45/11,60 kg |
Perustamisestaan lähtien tehtaamme on kehittänyt maailmanluokan tuotteita noudattaen periaatetta
laatu ensin. Tuotteemme ovat saavuttaneet erinomaisen maineen alalla ja arvokkaan luottamuksen sekä uusien että vanhojen asiakkaiden keskuudessa.