Ominaisuudet
Automaattinen anturikäyttöinen: kosketusvapaa käsien desinfiointilaite on suunniteltu sumuttamaan käsien desinfiointiainetta tai alkoholia ja annostelemaan suihketta automaattisesti, mikä mahdollistaa nopean ja helpon käsien desinfioinnin ja estää ristikontaminaation saavuttaen optimaalisen käsihygienian.
Kätevä ja hygieeninen: käynnistä saippua-annostelija asettamalla kätesi anturin alle, voit tehokkaasti välttää ristitartunnan koskematta saippua-annostelijaan. Sopii julkisille paikoille, kuten toimistoihin, hotelleihin, sairaaloihin, lääketieteellisiin laitoksiin, kouluihin jne.
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | F1307 |
| Tuotteen koko: | 120x120x260 mm |
| Väri: | Valkoinen |
| Kapasiteetti: | 1000 ml |
| Materiaali: | 100 % neitsyt ABS-muovia |
| Pullo: | Täytettävä |
| Tuotteen paino: | 0,90 kg |
| Voima: | 4 kpl C-kokoisia paristoja tai 110V/220V adapteri * Paristot eivät sisälly toimitukseen |
| Asennus: | Seinälle/lattialle kiinnitettävä jalusta |
| Pumpun tyyppi: | Valinnainen (ruiskutus-/tippaus-/vaahtopumppu) |
| Käyttöannos: | 1-nestepumppu: 1 ml kerrallaan |
| 2 vaahtopumppua: 0,8 ml kerrallaan | |
| 3 suihkepumppua: 0,8 ml per kerta | |
| Todistus: | CE, ROHS, FCC |
| Pakkaus: | 1 kpl/ruskea laatikko; 15 kpl/laatikko |
| Kartonkikoko: | 65,5 x 41 x 29 cm |
| Luode/Luoteis: | 13,80/14,50 kg |
Pakkauslista:
Annostelija x1
USB-kaapeli x1
Käyttöohje x1
Seinäkiinnitysruuvit x2
Tukeva solki x 1
Huomautuksia: Paristot ja USB-sovitin eivät sisälly pakkaukseen
Laadunvarmistus:
1. Jokainen tuotantoprosessi tarkastetaan laadunvarmistustiimimme toimesta
2. Laadun varmistaa ammattitaitoinen insinööri
3. CE-, FCC- ja ROHS-sertifikaatit hyväksytty ja niillä on omat patentit
Asiakaspalvelu
1. Tuotteisiimme tai hintaan liittyvään kyselyysi vastataan 24 tunnin kuluessa.
2. Jatka asiakkaillemme tiedottamista tuotantoprosessista ja auta tarvittaessa laaduntarkastuksen järjestämisessä.
3. Yhden vuoden takuu ja vastuullinen huoltopalvelu.
4. Ammattimainen myynti- ja insinööritiimi hyvän ostokokemuksen varmistamiseksi.
Perustamisestaan lähtien tehtaamme on kehittänyt maailmanluokan tuotteita noudattaen periaatetta
laatu ensin. Tuotteemme ovat saavuttaneet erinomaisen maineen alalla ja arvokkaan luottamuksen sekä uusien että vanhojen asiakkaiden keskuudessa.