Video
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | K9 Pro Plus Wi-Fi:llä Tuya Appilta |
| Tuotteen koko: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Jännite: | 5 V 2 A |
| Kapasiteetti: | 1200 ml |
| Etäisyyden mittaus: | 2–10 cm |
| Äänenvoimakkuus: | 1–4 tasoa säädettävissä |
| Annostus: | 0,1–2 ml säädettävä |
| Asennus: | Seinälle kiinnitettävä, pöytämalli, kolmijalka |
| Pumpun tyyppi: | Valinnainen (ruiskutus-/tippaus-/vaahtopumppu) |
| Mittausalue: | 30 ℃–39 ℃ (86 ℉–102,2 ℉) |
| Hälytyslämpötila: | Säädettävä |
| Todistus: | CE, ROHS, FCC |
| Lähetys 18 kielellä: | |
| Kiina, englanti, espanja, japani, portugali, korea, saksa, ranska, venäjä, italia, arabia, tukki, thaimaa, kambodža, indonesia, bengali, hindi, vietnam | |
| Pakkaus: | 1 kpl/värilaatikko; 9 kpl/laatikko |
| Värilaatikko sisältää: | 1 x annostelija, 1 x tippa-alusta, 1 x käyttöohje, 1 x USB-kaapeli, 2 x seinäruuvia. |
| Värilaatikon koko: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Kartonkikoko: | 49 x 495 x 36 cm |
| Luode/Luoteis: | 9,45/11,60 kg |
| Edut: | |
| * Vaihda kieltä | * Säädettävä annostus |
| * Säädettävä äänenvoimakkuus | * Tallenna lämpötilan mittaustiedot |
| * Kapasiteetin asetus | * Yksi sovellus voi ohjata useita toimintoja |

Automaattinen sensorikäyttöinen: tämä kosketusvapaa käsien desinfiointiaineannostelija on suunniteltu sumuttamaan käsien desinfiointiainetta tai alkoholia ja annostelemaan suihketta automaattisesti, mikä mahdollistaa nopean ja helpon käsien desinfioinnin ja estää ristikontaminaation saavuttaen optimaalisen käsihygienian.
Seinälle kiinnitettävä tyyli: seinälle kiinnitettävä saippua-annostelija toimii hyvin pitäen työtasot siisteinä.
Paristokäyttöinen ja ladattava: tämä alkoholisaippua-annostelija toimii paristoilla, ja sitä voidaan käyttää myös sovittimen kautta. (Ei varustettu lataussovittimella ja paristoilla)
Wifi saatavilla: sitä tukee Tuya-sovellus, jonka voit ladata matkapuhelimeesi. Sen avulla voit hallita kaikkia toimintoja helposti ja kätevästi.
Perustamisestaan lähtien tehtaamme on kehittänyt maailmanluokan tuotteita noudattaen periaatetta
laatu ensin. Tuotteemme ovat saavuttaneet erinomaisen maineen alalla ja arvokkaan luottamuksen sekä uusien että vanhojen asiakkaiden keskuudessa.